Płynnych automat Dodawanie

Cieczy Dodawanie wprowadzenie maszyny i aplikacji SYTV serii płynnych Dodawanie automat to podstawowe wyposażenie w przetwarzaniu pasz. Jest używana do automatycznego dodawania smaru, kwas amoniaku i innych składników odżywczych podczas proces mieszania pasz i ma zapewnić wysokiej jakości pasz...

Szczegóły produktu

Ciecz, dodając wprowadzenie maszyny i aplikacji
SYTV serii automatyczne płyn Dodawanie urządzenia to podstawowe wyposażenie podczas przetwarzania paszy dla zwierząt. Jest używana do automatycznego dodawania smaru, kwas amoniaku i innych składników odżywczych podczas proces mieszania pasz i ma zapewnić wysokiej jakości paszy. W związku z tym ten automat płyn Dodawanie jest szeroko stosowana do przetwarzania pasz dla zwierząt gospodarskich, drobiu, wodne i inne zwierzęta.

Funkcje:

1. dodanie płynnej może być skorygowana i wysokiej dokładności.

2 grube i drobne filtry są używane dla linii wejściowych i wyjściowych do usunięcia zanieczyszczeń i uniemożliwić zablokowanie przepływomierz i dyszy.

3. jest z funkcji stabilną kontrolę, komfort pracy.

4. sprężonego powietrza oprysków jest opcjonalne do czyszczenia armatury.

5. kiedyś do oleju, melasa, itp.

Szanowny kliencie,

Witamy na naszej stronie, podaj następujące informacje, które zostaną wysłane pocztą do naszej firmy. Będziemy na bieżąco z Tobą, dziękuję!


MainTechnicalParameters:

Item\Model

SYTV32

SYTV63

Accuracy(%)

0.5

30

Velocity(l/min)

32

63

Power(kW)

2×1.5

2×3

Zapytanie