Strona główna > O nas > Spółek stowarzyszonych

Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co., Ltd

Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co., Ltd specjalizuje się w maszyny do wytwarzania pasz, nawozów złożonych maszyn, trawa przetwarzania maszyn, bio energii urządzeń i instalacji dla kompletny inżynierii, która przeszła certyfikację CE i ISO9001: 2000. Nasze produkty są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, takich jak zboża, pasz, hodowli, gospodarstw akwakultury, mikrobiologicznego Mieszanka nawozowa i przemysł przyjazny dla środowiska. Zależą od najnowocześniejszych technologii w naszej branży i dojrzałe administracji systemów, które sprawiają, że produkty Liangyou nie tylko sprzedawane także w rynku krajowym, ale również zostały wywiezione do krajach Europy, Afryki i MORZE. Nasz paszy kompletny sprzęt dla drobiu, bydła i akwakultury są na produkty, które są wywożone do za granicą. Nasze produkty są zatytułowane honor andquot; Chiny słynnej Brandandquot; andquot; Chiny Superior produktu andquot; "zaufania godny dla jakości w Chinaandquot; i andquot; Wykwalifikowaną firmą dla jakości Supervisionandquot;.
Biorąc pod andquot; Szczerość sprawia, że zaufanie, jakość wygrywa marketandquot; w naszej filozofii biznesu przez nasze zaawansowane wiedzieć, jak, najwyższej jakości i zadowalających usług, zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Zdobyliśmy również bogate i doskonałe praktyczne doświadczenia w paszy kompletny inżynierii, inżynierii transportu ziarna, przyjazny inżynierii środowiska mikrobiologicznego i magazynu inżynierii. Przez nasze naukowego projektu, doskonała technologia, produkt dobrze, przemyślane i doskonałe usługi życzymy sobie ręce z naszymi klientami, wcześniej ze sobą i współpracować szczerze, tak aby stworzyć genialny przyszłych.

Strona internetowa:www.fdsp.CC

Jiangsu Liangyou Silo Engineering Co., Ltd

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun,Prowincji Jiangsu. Firma specjalizuje się w badania, rozwój i konstrukcja ze stali silo inżynierii i różne technologie magazynowania materiałów i sprzedaż i serwis produktów pokrewnych. Jej produkty są szeroko stosowane w rolnictwie, dziedzinie przemysłu i miejsc takich jak żywności, paszy, olej, mąka, warzenia, chemikalia, materiały budowlane, porty i ochrony środowiska. Firma zebrała dużych partii profesjonalnych talentów i menedżerów, którzy byli zaangażowani w stali silo branży od wielu lat i udało i setki projektów stali silo umożliwiające klientom naprawdę świadek jakość "Liangyou" stalowe silosy z badań, rozwoju i konstrukcji stalowej silosów do realizacji projektów i od konsultacji profaza, do obsługi posprzedażowej.

Firma jest zdolny do dostarczania klientom silosach stalowych 30-8000 ton różnych specyfikacji i przedsiębiorstwa jednej paczce projekty tym pakowane technologii projektowania, inżynierii konstrukcji podstawowej, podnoszenia, przenoszenia, czyszczenia i magnetyczne separacji, suszenia, pomiaru, pomiar temperatury, dymiący lub parze, chłodni, zachowania ciepła, wentylacji i odpylania i projektowania, produkcji, instalacji, debugowanie i szkolenia profesjonalne wsparcie sprzętu, takie jak systemy automatycznego sterowania. W międzyczasie daje klientom sprzęt do obsługi takich jak Podnośniki kadziowe z moc przenoszenia 20 do 1000 ton na godzinę, zgrzebłowych przenośników taśmowych.

W filozofii firmy "Wygrać zaufanie szczerość, Make sukcesu przez jakość" Firma została silniejszy na mocy jego zaawansowanych rozwoju filozofii, doskonałą operacji zarządzania i znakomitej produkcji zespołu zarządzającego. Firma stara się modelu branży pamięci masowej prawo jego jakości produktów wysokiej jakości, zaawansowanych technologii i dobry serwis. W oparciu o Chinach i stoi świat, zapewnia klientów krajowych i zagranicznych zaawansowanych technologii.

Strona internetowa:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltd

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltdisestablishedonthebasisof "Renewableenergymechanicalengineering indtitute znaleziono wspólnie przez Uniwersytet ZheJiang i firmy Liangyou" i andquot; Centrum technologii inżynierii mechanicznej energii odnawialnej założyć Uniwersytet ZheJiang i Liangyou companyandquot; i specjalizuje się w produkcji biomasy pelet maszyny i biomasy nawóz maszyn, jak również projektowanie, produkcja, instalacja, sprzedaż i serwis rozwiązania "pod klucz" projektu.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
zależnie klucz urządzenia do granulacji biomasy dla upraw rolnych w China.Meanwhile może być osadzano odpadów leśnych, zbyt. Możemy dostosować i projektowania projektu pod klucz dla wszelkiego rodzaju materiałów dla klientów według ich różne żądania, materiałów i witryny.

Dla Bio nawóz, nawozy organiczne: Mamy dedykowany dla Randamp; D organiczny Nawóz wieloskładnikowy dla wielu lat i możemy podjąć się projekt pod klucz o pojemności 10 000-100 000 ton rocznie. Mogą być produkowane dla nawozów organicznych, takich jak obornika KURCZAKA, trzody CHLEWNEJ, BYDŁA i odpady ziaren, andamp ścieków; odpady organiczne po układania, fermentacji i granulacji. Z andquot; wiarygodnego bt uczciwość, sukces dzięki jakości andquot; koncepcja i zaawansowanych technologii najwyższej jakości i najlepszej obsługi, skupiamy się na rozwoju energii z biomasy i biomasy nawóz peletowania technologii, marka contionuous innowacji, zmiany odpadów na skarb, dać impuls do chinaand #39; s rozwoju odnawialnych źródeł energii i wykorzystania, industrializacji energii odnawialnej i przyczynić się ochrona środowiska.

Strona internetowa:www.fdsp-reme.com