Aqua/ryb karmić Pellet Making Machine

Ten model Aqua fish feed pelet maszyny jest odpowiedni dla gospodarstw domowych hodowli małych i średnich skali przetwarzania różnych zwierząt gospodarskich i kanały wodne, zawsze upewnij się, czy zapewniają wysokiej jakości pelety dla Ciebie, materiały paszowe, takie jak soja, Śruta sojowa, mączka rybna, aminokwasów, fuzlowego posiłek,...

Szczegóły produktu

Ten modelAqua ryb na pelet obrabiarkanadaje się do małych i średnich rolnictwo gospodarstw domowych przetwarzania różnych zwierząt gospodarskich i wodnych kanałów, zawsze zrobić pewny zapewniają wysokiej jakości pelety dla Ciebie, materiały paszowe, takie jak soja, Śruta sojowa, mączka rybna, aminokwasów, fuzlowego posiłek, dodatków, itp.

Czynniki wpływające na stabilność wody aqua paszy

Czynniki wpływające na stabilność wody aqua paszy jest stabilność wody. Oznacza to po pewnym czasie zanurzenie w wodzie, skład aqua paszy nie być rozpuszczone lub utracone. Ogólnie rzecz biorąc mierzona jest poprzez stosunek masy utracone w jednostce czasu i wyjściowej masy paszy. Wymagane jest, że utracone procent paszy dla aqua powinna być mniejsza niż 20% (zanurzenie w wodzie na 30 min). Jeśli kanał wodny ma wody biedny stabilność, Sośnica, obrzęk i rozproszone łatwo, co zmniejsza wskaźnik wykorzystania paszy Aqua i poważnie wpływa na korzyści gospodarcze z akwakultury. W związku z tym stabilność w wodzie jest ważnym wskaźnikiem pomiaru aqua jakości paszy.


Pływających ryb karmić pracy maszyny

W nowoczesnej hodowli ryb hodowcy ryb muszą być świadomi ulepszony system i maszyn przed ich przyjęciem.Pasza dla ryb FDSP maszynjestprofesjonalny producent pływających ryb karmić maszyny. Dostarczyły różnych modeli maszyn do różnych pojemnościach i również można dostosować ryb posuwu maszyny spełniają klientów specyficzne wymagania. Dostępne są również części zamienne, części i podawania preparatu. FDSP stale zapewnia kompleksowe informacje na ryby karmić podejmowania maszyny do klientów.


ModeluOutput(t/h)Główny Power(kw)Moc Conditioner(kw)Zasilanie podajnika (kw)Identyfikator Die(mm)Piecyki na pelet rozmiar (mm)
SZLH400b13-1275/905.51.5¢400¢2-18
SZLH420b13-1490/1105.51.5¢420¢2-18
SZLH508b16-20
7.51.5/2.2¢508¢2-18


Zapytanie