Osuszacza powietrza

Wprowadzenie: Osuszacz powietrza serii LYQH jest specjalnie zaprojektowany dla nawozów organicznych, która jest ciężka w wilgoci, ale światło w gęstości. Oferuje on dobrą płynność i wysoka wydajność osuszania. Osuszacz powietrza nawóz jest rodzajem dużej pojemności suszenia sprzętu która korzysta z teorii wyschną. ...

Szczegóły produktu

Wprowadzenie:

Osuszacz powietrza serii LYQHjest specjalnie zaprojektowany dla nawozów organicznych, która jest ciężka w wilgoci, ale światło w gęstości. Oferuje on dobrą płynność i wysoka wydajność osuszania.

Osuszacz powietrza nawózjest rodzajem dużej pojemności suszenia sprzętu która korzysta z teorii wyschną. Szybkiego ruchu napędów gorącego powietrza mokry zawieszone w gorącym powietrzem, tak aby poprawić efekt suszenia i efektywności przesyłania materiałów. Prawie wszystkie powiązania wody jest usuwany po suszone powietrzem. Nie pogorszenia obrabianego materiału ma miejsce, a pojemność jest znacznie wyższa niż normalnego suszarki. Klienci mogą uzyskać wyższe zyski w krótkim czasie.
Praca Zasada powietrza suszarka:

Osuszacz powietrza obejmują: ciepła pieca, usta paszowych, obrotowy cylinder, filtr tube, tworzywo rury tłoczące, rury chłodzące i króćcem tłocznym. Obrotowy Cylinderek znajduje się na prowadzenie wałek, kołem napędowym inicjatywa, napędzana przez silnik i przekładnia w dół w niskiej prędkości. Ma usta paszowych między ciepła pieca i obrotowy cylinder. Cylinder obrotowy ma wymieszać blaszki. Istnieje przegrodę między obrotowy cylinder i rury filtr, który również ma dziurę. Rura filtr był związany z VarioX w jednym.


Modelu

Power(kW)

Capacity(t/h)

LYQH1000

55

0.8-1.2

LYQH2000

95

1.5-2.2

LYQH3000

125

2.0-3.2

Zapytanie