Osuszacz powietrza

Krótkie wprowadzenie: osuszacz powietrza jest rodzajem dużej pojemności suszenia sprzęt wink suchej teorii. Szybkiego ruchu napędów gorącego powietrza mokry zawieszone w gorącym powietrzem, tak aby poprawić proces suszenia i efektywności przesyłania materiałów. Prawie wszystkie powiązania wody jest usuwany po suszone powietrzem. Nr...

Szczegóły produktu

Krótkie wprowadzenie:

Osuszacz powietrza jest rodzajem dużej pojemności suszenia sprzęt wink suchej teorii. Szybkiego ruchu napędów gorącego powietrza mokry zawieszone w gorącym powietrzem, tak aby poprawić proces suszenia i efektywności przesyłania materiałów. Prawie wszystkie powiązania wody jest usuwany po suszone powietrzem. Nie pogorszenia obrabianego materiału ma miejsce, a pojemność jest znacznie wyższa niż normalnego suszarki. Klienci mogą osiągnąć wyższe zyski w krótkim czasie.


Cechy:

1. niskich inwestycji, niskie zużycie energii, mniej zawód szerokie zastosowania zakres lub obszar roślin i zasobów ludzkich. Idealny nowoczesny sprzęt.

2. osuszacz osuszanie materiałów sypkich dla przemysłu z apteki, chemicznej, spożywczej, budynek, itp. z tworzyw sztucznych, takich jak skrobia, mączka rybna, sól, wywar melasowy, paszy, glutenu, żywic, pudru mineralnego, pyłu węglowego, kwas mucochloric, A· PORTÓW S· Kwas benzoesowy C, 2·3·acid, polichlorek winylu Tworzywo polipropylenowe kwas octowy, siarczan sodu, sodu pyrosulfite itp.


Teorii pracy:

Osuszacz powietrza można usunąć wilgoć (odnoszą się głównie do wilgotności) szybko od łatwe odwodniona i proszek. Materiały zatrzymać w krótkim czasie w suszarce, co sprawia, że najlepsze kontroli jakości produktów. Nasza firma dodaje zestaw RTG, Obróć prędkość może być nieskończenie kontrolowane na normalna suszarka. Mokrych materiałów przechodzą przez przenośnik ślimakowy, dostać się do RTG i następnie całkowicie wymieszać z gorącym powietrzem. Zgnieciony i pchnął gwałtownie obracając młoty, materiały zwrócić się do drobnych cząstek. Następnie drobne cząstki są suszone i przenieść się do wyjścia. W końcu cząstki dostać się do suszenia tube dla dalszego suszenia z wpływem wiatru. Na mokro i ciężkich cząstek nie może być pod wpływem wiatru są nadal jest zgnieciony, suszone do dostania się do rury. Ukończone produkty są odprowadzane z cyclone separator, chociaż niewielka część latający proszek jest powtórnie przez cyclone separator lub Odpylacz workowy.


Zapytanie