4-72 B4-72、F4-72 typ wirówki wentylatora

Wprowadzenie produktu: 4-72 typ wirówki wentylator może służyć w kryty wentylacji w ogólne fabryk i dużych budynków. Można przekazać, powietrze i inne gazy, który jest-hypergolic, nieszkodliwe dla organizmu i nieagresywnych do stali. Wentylator typu B4-72 mogłyby być użyte do gazów palnych i lotnych...

Szczegóły produktu

Informacje o produkcie:

4-72 typ wirówki wentylator może służyć w kryty wentylacji w ogólne fabryk i dużych budynków. Można przekazać, powietrze i inne gazy, który jest-hypergolic, nieszkodliwe dla organizmu i nieagresywnych do stali. Wentylator typu B4-72 może służyć do wentylacji gazów palnych i lotnych. Lepkie rzeczy nie są dozwolone w gazie. Kurz i granulki są nie większe niż 150mg/m3. Temperatura powietrza nie jest ponad 80 ℃.

Spektakle, części opcjonalnych i instalacji wymiar dla B4-72 typu wentylatora jest zgodnie z 4-72 typ, który może być wybrany przez katalog. Struktura tego wentylatora jest w zasadzie taki sam jak 4-72. Silnik powinien być używany z serii YB, korespondent Y serii na wykresie. Wentylator typu F4-72 przyjmuje stale nierdzewne, który jest wykorzystywany do transportu gazów powodujących korozję. Funkcja i instalacji wymiar jest taki sam, jak typ 4-72.


Zapytanie