2016 gorąco sprzedają, 5-8 Ton na godzinę, stabilną pracę drewna Chipper ISO/Ce

Rębak bębnowy zazwyczaj składa się z leja, w górę iw dół wałeczków, rolki z ostrza, układu hydraulicznego i system danych wyjściowych, który jest normalnie przenośniku taśmowym. Leja serwery jako mechanizm bezpieczeństwa do utrzymania organizmu od wykruszenia ostrza.

Szczegóły produktu

Gorące andamp sprzedaży; Najwyższej jakości Rębak
Rębak bębnowy zazwyczaj składa się z leja, w górę iw dół wałeczków, rolki z ostrza, układu hydraulicznego i system danych wyjściowych, który jest normalnie przenośniku taśmowym. Leja serwery jako mechanizm bezpieczeństwa do utrzymania organizmu od wykruszenia ostrza. Rębaki są zazwyczaj wymienne i jest montowane lub spawane na stelaż z kołami, które może być holowane przez ciężarówkę.


Struktura linii produkcyjnej:
Rębak bębnowy może przetwarzać różne rodzaje surowców, takich jak płyty, gałęzie, bambus, drewno, łodygi bawełny, itp. Inny model ma inny wymiar paszy wlotu. XINGTAI maszyn ma możliwość oferowania klientom cały wióry linie do produkcji różnych zapotrzebowania. Klienci można dostosować rozmiar materiału wyjściowego, zmieniając karmienia szybkość, rozmiar rolki skrzydeł i toczenia prędkości i sita, które będzie łatwe do młyna do przetwarzania, więc łatwe do produkcji pelet i innych przyszłych przetwarzania.



Productsinformation:



Danych
Modelu
LYGX213/5LYGX216LYGX218LYGX218DLYGX2110
RotorDia(mm)3006508008001000
Numberofflyingknives(PCS)22222*2
Feedopeningsize(mm)120*300180*500225*680240*780330*1050
Kniferotorspeed(rpm)730590650650550
Feedspeed(m/min)3837.2373833
MaxdiaoflogCuttingbark120160160190
Woodchipslength(mm)2630303030
Capacity(m³/h)8-1610-1815-203875
Mainmotorpower(kW)4555110132220
Feedrollermotorpower(kW)2*1.12*32*42*5.52*7.5
Ciężar [kg]120040707000800012500
Overalldimension(L*W*H)3681*870*9004348*2056*12584670*2150*15004670*2250*15152850*2790*1497

Chipy wysokiej jakości produktów końcowych nawet długości i jednolitej grubości mogą być używany forchipboard przemysłu, papieru i celulozy przemysłu, tartaki i fornir przemysłu i biomasy roślin.

Przed zamówienie Rębak bębnowy uprzejmie informuje nas belw informacji.
1. proszę powiedz nam Twoje oczekiwanie na zdolności produkcyjne, (kg/h lub CBM/h).
2. Jakie są w surowcach, zakres średnic (mm)?
3. co to jest Twój wymagany rozmiar końcowy Lenox drewna, (długość / szerokość / grubość)? lub proszę powiedzieć nam zużycie ostateczne zrębków, papier roślina, elektrowni, paliwo pelet andamp; Brykiet, Dokonywanie linii.
4. Czy istnieją dostaw energii elektrycznej w obszarze roboczym i energii elektrycznej (napięcie, HZ)
5. Jeżeli surowiec obejmują również oddziału, Zarząd, odpadów furnature, małych bloku drewna i kory drewna, prosimy poinformuj nas, będziemy Ci najlepszej propozycji.


Zapytanie